wszystko.pl

Nie masz konta?
Zarejestruj się lub Zaloguj

W czym możemy Ci pomóc?

Integracja Comarch ERP Optima z wszystko.pl

Comarch ERP Optima to popularne oprogramowanie, z którego korzystają przedsiębiorcy. Jeśli jesteś jednym z nich, możesz zintegrować się z naszą nową platformą wszystko.pl i dzięki temu dotrzeć z ofertą do szerokiego grona odbiorców.

Integracja jest dla Ciebie dostępna, jeśli posiadasz aktualną wersję i korzystasz z modułów: Faktury, Handel lub Handel Plus.

Założenie konta na wszystko.pl

Pierwszym krokiem jest założenie i aktywowanie konta sprzedawcy na wszystko.pl. Jeśli jeszcze nie masz konta, kliknij Zarejestruj się w prawym górnym rogu tej strony i uzupełnij dane. Proces rejestracji i aktywacji konta został dokładnie opisany w artykułach „Jak założysz konto firmowe na platformie” oraz „Jak aktywujesz konto sprzedawcy?

Jak połączysz konto wszystko.pl z Comarch ERP Optima?

Jeśli Twoje konto na wszystko.pl jest już aktywne, włącz program Comarch ERP Optima. Połączenie jest możliwe w kilku miejscach:

  • w zakładce Ogólne, po wybraniu Włącz nowe funkcje;
  • w zakładce System, po wybraniu Konfiguracja -> Firma -> e-Handel -> wszystko.pl po naciśnięciu przycisku dodawania.

Niezależnie od wybranego sposobu, pojawi się okno Rozpocznij sprzedaż na wszystko.pl – kliknij przycisk z logo wszystko.pl. Zostaniesz przekierowany do przeglądarki internetowej i wyświetli się strona z logowaniem do portalu. Zaloguj się, używając adresu e-mail i hasła podanego przy rejestracji konta. Po zalogowaniu pojawi się komunikat o powiązaniu kont.

Jak sprawdzisz czy integracja przebiegła pomyślnie?

Jeśli integracja się powiodła, w konfiguracji System -> Konfiguracja firmy -> e-Handel -> wszystko.pl pojawi się wpis informujący o połączeniu obu systemów. W formularzu towaru zobaczysz nowe pola, dzięki którym możesz przygotować oferty sprzedaży.

W konfiguracji System -> Konfiguracja firmy -> e-Handel -> wszystko.pl możesz zmienić ogólne ustawienia dotyczące danych wysyłanych do wszystko.pl:

  • cena domyślna – przy tworzeniu ofert będzie domyślnie stosowana ta cena, którą wskażesz w tym polu;
  • magazyny – z listy możesz wybrać magazyny, z których mają być wysyłane konkretne ilości na wszystko.pl, jeśli nie wskażesz żadnego, ilość będzie wysyłana zbiorczo ze wszystkich magazynów.

Po skonfigurowaniu podstawowych danych możesz przejść do przygotowywania oferty, by przesłać ją na wszystko.pl. Proces tworzenia oferty opisany jest szczegółowo w artykule Jak stworzysz ofertę na wszystko.pl w Comarch ERP Optima?

Podobne artykuły

Integracja Comarch ERP XT z wszystko.pl

Comarch ERP XT to oprogramowanie webowe, z którego korzystają mikroprzedsiębiorcy. Jeśli jesteś jednym z nich i prowadzisz sprzedaż e-commerce w Internecie, możesz zintegrować się z platformą wszystko.pl.Jak połączysz konto wszystko.pl z Comarch ERP XT?Jeśli Twoje...

Integracja Comarch ERP XL z wszystko.pl

Integracja Comarch ERP XL z  platformą wszystko.pl jest dostępna, jeśli posiadasz aktualną wersję oprogramowania Comarch ERP XL i korzystasz z modułów: Administracja i Zamówienia.Założenie konta na wszystko.plPierwszym krokiem jest założenie i aktywowanie konta...

Jakie integracje oferuje wszystko.pl?

BaseLinker Comarch ERP Open Api wszystko.pl oferuje wygodne integracje z systemami do zarządzania sprzedażą. Integracje umożliwiają m.in.: optymalizację czasu pracy przy zarządzaniu sprzedażą szybkie zatowarowanie portalu produktami, łatwą i wygodną obsługę sklepu,...

Jak stworzysz ofertę na wszystko.pl w Comarch ERP Optima?

Pierwszym i niezbędnym krokiem do stworzenia oferty w Comarch ERP Optima dla wszystko.pl jest zintegrowanie konta z programem. Instrukcję, jak to zrobić, znajdziesz w artykule „Integracja Comarch ERP Optima z wszystko.pl” Jeśli konto jest już połączone, przejdź...

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z naszym zespołem
Centrum pomocy wszystko.pl

pomoc@wszystko.pl