wszystko.pl

Nie masz konta?
Zarejestruj się lub Zaloguj

W czym możemy Ci pomóc?

Jak stworzysz ofertę na wszystko.pl w Comarch ERP Optima?

Pierwszym i niezbędnym krokiem do stworzenia oferty w Comarch ERP Optima dla wszystko.pl jest zintegrowanie konta z programem. Instrukcję, jak to zrobić, znajdziesz w artykule „Integracja Comarch ERP Optima z wszystko.pl

Jeśli konto jest już połączone, przejdź do karty produktu, korzystając z zakładki Ogólne -> Cennik lub Handel -> Zasoby. Wybierz produkt, którego ofertę chcesz przygotować. Na karcie produktu w prawym górnym rogu jest nowa zakładka wszystko.pl. Po wejściu w nią otworzy się formularz do opisu produktu. Aby przesłać produkt, konieczne jest uzupełnienie przynajmniej tytułu oferty. Pozostałe dane można uzupełnić już na platformie wszystko.pl.

alertOferta przesłana z Comarch ERP Optima pojawia się na wszystko.pl jako szkic. Szkic można dowolnie edytować zarówno w systemie Comarch ERP Optima, jak i na platformie wszystko.pl. Szkic nie jest ofertą dostępną dla kupujących.

 

Jak uzupełnić formularz oferty w Comarch ERP Optima?

W Comarch ERP Optima możesz uzupełnić następujące dane oferty:

 • Opis oferty: opis oferty prezentowany na wszystko.pl; może zawierać maksymalnie 2000 znaków.
 • Cena: cena sprzedaży towaru na platformie wszystko.pl; należy wybrać jedną z wartości:
  • Konkretna zdefiniowana cena – do wszystko.pl będzie przesyłana wskazana cena.
  • Indywidualna cena dla oferty – w osobnym polu należy uzupełnić dedykowaną cenę.
  • Cena domyślna wskazana w konfiguracji – do wszystko.pl będzie przesyłana cena wskazana w konfiguracji.
 • Kategoria: należy wskazać kategorię najniższego poziomu, w której ma zostać umieszczona oferta. Od wyboru kategorii zależy lista parametrów.
 • Parametry: lista parametrów wymaganych do opublikowania oferty na wszystko.pl; lista zmienia się dynamicznie w zależności od wybranej kategorii.
 • Czas realizacji: czas realizacji zamówienia.
 • Cennik dostaw: cennik dostaw utworzony w portalu wszystko.pl.
 • Zwrot: warunki zwrotów utworzone na wszystko.pl.
 • Reklamacja: warunki reklamacji utworzone na wszystko.pl.
 • Gwarancja: warunki gwarancji utworzone na wszystko.pl.
 • Udostępnij ofertę: parametr umożliwia udostępnienie oferty na platformie sprzedażowej wszystko.pl – w formie szkicu.
 • Przycisk z logo wszystko.pl: jest aktywny w momencie, gdy oferta została przesłana na wszystko.pl. Przycisk umożliwia podgląd oferty na platformie wszystko.pl.

Jak dodasz zdjęcie do oferty w Comarch ERP Optima?

W Comarch ERP Optima możesz także wybrać maksymalnie 16 zdjęć, które zostanie przesłane do wszystko.pl razem z ofertą. W tym celu z karty produktu wybierz zakładkę Atrybuty. W dolnej części okna znajduje się sekcja Załączniki. Z prawej strony u góry jest ikonka walca z zielonym plusem, która umożliwia dodanie zdjęcia. Jeżeli nie korzystasz z usługi Comarch e-Sklep, przy zdjęciu, które chcesz przesłać na wszystko.pl wybierz TAK w kolumnie e-Handel. Opcja TAK nie jest dostępna dla linków.

 

alertZdjęcia dla wszystko.pl powinny być zapisane na białym tle i mieć rozmiar do 5 MB. Zdjęcia mogą być w formacie jpg, png lub webp.

Jak przekazywane są oferty do wszystko.pl z Comarch ERP Optima?

W celu udostępnienia produktu na wszystko.pl zaznacz parametr Udostępnij ofertę w zakładce wszystko.pl w karcie towaru (w prawym górnym rogu), a następnie kliknij Zapisz w karcie towaru. Aby zakończyć ofertę, odznacz ten parametr i kliknij Zapisz.

Następnie wejdź w menu Handel -> e-Handel, zaznacz interesujące Cię opcje i kliknij ikonę pioruna, by wykonać synchronizację. Synchronizację wykonaj również kiedy chcesz zaktualizować już udostępnione oferty.

Oferty z Comarch ERP Optima są przesyłane w postaci szkicu, dzięki czemu możesz w nich edytować wszystkie dane. Sprawdź szkic na wszystko.pl i jeśli dane są poprawne, możesz opublikować ofertę. Po publikacji oferty, możliwa będzie edycja ceny i liczby produktów.

Podobne artykuły

Integracja Comarch ERP XT z wszystko.pl

Comarch ERP XT to oprogramowanie webowe, z którego korzystają mikroprzedsiębiorcy. Jeśli jesteś jednym z nich i prowadzisz sprzedaż e-commerce w Internecie, możesz zintegrować się z platformą wszystko.pl.Jak połączysz konto wszystko.pl z Comarch ERP XT?Jeśli Twoje...

Integracja Comarch ERP XL z wszystko.pl

Integracja Comarch ERP XL z  platformą wszystko.pl jest dostępna, jeśli posiadasz aktualną wersję oprogramowania Comarch ERP XL i korzystasz z modułów: Administracja i Zamówienia.Założenie konta na wszystko.plPierwszym krokiem jest założenie i aktywowanie konta...

Jakie integracje oferuje wszystko.pl?

BaseLinker Comarch ERP Open Api wszystko.pl oferuje wygodne integracje z systemami do zarządzania sprzedażą. Integracje umożliwiają m.in.: optymalizację czasu pracy przy zarządzaniu sprzedażą szybkie zatowarowanie portalu produktami, łatwą i wygodną obsługę sklepu,...

Integracja Comarch ERP Optima z wszystko.pl

Comarch ERP Optima to popularne oprogramowanie, z którego korzystają przedsiębiorcy. Jeśli jesteś jednym z nich, możesz zintegrować się z naszą nową platformą wszystko.pl i dzięki temu dotrzeć z ofertą do szerokiego grona odbiorców. Integracja jest dla Ciebie...

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z naszym zespołem
Centrum pomocy wszystko.pl

pomoc@wszystko.pl