wszystko.pl

Nie masz konta?
Zarejestruj się lub Zaloguj

W czym możemy Ci pomóc?

Wymagania techniczne

Kto może korzystać z platformy wszystko.pl?

Platforma wszystko.pl znajduje się obecnie w fazie testów konsumenckich.

Jeśli prowadzisz w Polsce działalność gospodarczą, możesz już założyć Konto Sprzedawcy. Dzięki temu ustawisz warunki sprzedaży i cenniki dostaw, zintegrujesz się z platformą za pomocą jednego z systemów: BaseLinker, Comarch ERP XT, Comarch ERP Optima czy Comarch ERP XL oraz wystawisz oferty produktów.

Jeśli jesteś pracownikiem Grupy Kapitałowej Comarch, za pośrednictwem wewnętrznej sieci lub połączenia VPN masz dostęp do zakupów na platformie.

W ramach testów konsumenckich odbywa się już sprzedaż na platformie wszystko.pl.

Z początkiem kwietnia 2023 roku dostęp do zakupów na platformie zyskają również Sprzedawcy, którzy posiadają zweryfikowane i aktywne konto na wszystko.pl. Będzie to druga faza testów konsumenckich, do udziału w której zapraszamy wszystkich polskich przedsiębiorców z branży e-commerce.

Wymagania techniczne

W celu skorzystania z Platformy konieczne jest posiadanie dostępu do internetu o minimalnej przepustowości łącza internetowego 5 Mbit/s i pozwalającego na obustronną komunikację przez protokół HTTPS.

Aby skorzystać z platformy, należy posiadać jedno z urządzeń:

 1. Komputer lub komputer osobisty z zainstalowaną aktualną wersją jednej z przeglądarek, obsługującej standard HTML5 oraz technologię kaskadowych arkuszy stylów (CSS3):
  • Google Chrome;
  • Mozilla Firefox;
  • Microsoft Edge;
  • Opera;
  • dla komputera Mac OS przeglądarka Safari.
 1. Smartfon lub tablet z systemem operacyjnym:
  • Android 8.0 i kolejne – z zainstalowaną przeglądarką Google Chrome;
  • iOS 12 i kolejne z zainstalowaną przeglądarką Safari.

Przeglądarki internetowe są wspierane dla szerokości ekranu wynoszącej co najmniej 320 px w standardzie RWD. Zalecamy, aby przeglądarki pracowały w rozdzielczości ekranu nie mniejszej niż 1366×768 pikseli. Przeglądarka powinna obsługiwać JavaScript oraz mieć włączoną obsługę plików cookies.

Platforma wszystko.pl może nie wyświetlać się poprawnie na telewizorach, telefonach Blackberry oraz telefonach z systemem Windows.

Podobne artykuły

Nazwa sklepu

Podczas rejestracji Konta dla Firm na wszystko.pl należy utworzyć nazwę sklepu. Warto ją przemyśleć, ponieważ będzie ona Twoją wizytówką na platformie. Dobrą praktyką jest wybór nazwy związanej z asortymentem, który sprzedajesz, lub odwołanie do Twojej marki, co...

Jak na wszystko.pl założysz kilka kont na raz?

Jako firma możesz założyć na wszystko.pl maksymalnie do dziesięciu kont, rejestrując się na jeden numer NIP. Do rejestracji będzie wymagany inny adres mailowy do każdego konta. Jeśli jesteś sprzedawcą, czyli firmą zarejestrowaną w Polsce i posiadającą numer NIP,...

Dokumenty potrzebne do weryfikacji konta

W celu pozytywnej weryfikacji sprzedający musi dostarczyć serwisowi Przelewy24 wymagane dokumenty. Poniżej znajdziesz ich listę, w zależności od formy prowadzonej działalności gospodarczej. Dokumenty najlepiej przesłać poprzez Panel Przelewy24 w zakładce Moje konto...

Co zrobić, jeśli masz już konto na Przelewy24?

W przypadku, jeśli posiadasz już konto w serwisie Przelewy24 (dla innej usługi), możesz je połączyć z nowym kontem utworzonym na P24 podczas weryfikacji na wszystko.pl. Żeby wykonać proces: Zarejestruj konto sprzedawcy na wszystko.pl. Tutaj pokazujemy, jak wykonać to...

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z naszym zespołem
Centrum pomocy wszystko.pl

pomoc@wszystko.pl