wszystko.pl

Nie masz konta?
Zarejestruj się lub Zaloguj

W czym możemy Ci pomóc?

Wersja 2.0 wszystko.pl

Dbamy o to, aby wraz ze zwiększeniem sprzedaży na wszystko.pl korzystanie z platformy stawało się jeszcze bardziej przyjazne i intuicyjne. W związku z tym intensywnie pracujemy nad wdrożeniem nowych funkcjonalności platformy.

W wydaniu 2.0 (styczeń 2024) wdrożono następujące elementy:

  • Integracja z Inpost – paczka w weekend. Dzięki wprowadzonej aktualizacji Sprzedawca ma możliwość nadawania paczek z dostawą w weekend. Czas dostawy wyniesie wówczas 1 dzień, a koszt przesyłki nie jest zależny od gabarytu.
  • Formularz zwrotu dla Kupującego – przy zamówieniu Kupujący może dokonać zwrotu przez platformę, klikając „Zwróć zamówienie”.

Następnie zostaje przenoszony do formularza, w którym wybiera oferty, do zwrotu.

Powód zwrotu możliwy jest do wybrania z listy. Dodatkowo Kupujący może zadecydować, na jaki numer konta powinien zostać wykonany zwrot środków. Status zwrotu widoczny jest dla kupującego w zakładce Menu > Moje konto > Moje zwroty oraz w Menu > Moje konto > Moje zamówienia > Szczegóły zamówienia.

Sprzedawca otrzymuje powiadomienie mailowe o zwrocie od Kupującego, którego szczegóły widoczne są również w Panelu Sprzedawcy: Menu > Panel sprzedawcy > Zwroty. Z poziomu zakładki zwroty można sprawdzić, czy zwrot odbywać się będzie przez platformę, czy poza (w przypadku podania innego numeru konta przez Kupującego).

Dodatkowo, w szczegółach zwrotu Sprzedawca może również zadecydować o jego rozpatrzeniu.
Oczywiście nie zaprzestajemy w nieustannych pracach nad rozwojem kluczowych funkcjonalności dla użytkowników. Zależy nam, aby wszystko.pl było platformą dostosowaną do Waszych oczekiwań, w związku z czym na bieżąco planujemy kolejne wydania platformy.

Podobne artykuły

Wersja 1.0 wszystko.pl

Od momentu premiery konsumenckiej platformy wszystko.pl (czerwiec 2023) na portalu wdrożono szereg zmian i funkcjonalności, które zwiększyły intuicyjność korzystania z serwisu przez użytkownika. W wydaniu 1.0 (październik 2023) wdrożono następujące elementy:...

Wersja MVP wszystko.pl – czym jest?

W momencie premiery konsumenckiej platformy wszystko.pl wdrożona została wersja MVP portalu, czyli Minimum Viable Product (minimalnie opłacalny produkt). MVP posiada podstawowe funkcjonalności i opcje, umożliwiające użytkownikowi korzystanie z portalu. Wersja MVP...

Wersja beta wszystko.pl

Pod koniec marca 2023 roku otworzyliśmy dla sprzedawców tzw. wersję beta platformy zakupowej wszystko.pl. Sprzedający do tej pory mogli dodawać oferty, zarządzać sprzedażą za sprawą wybranych narzędzi do integracji, ale nie byli w stanie zobaczyć, jak wygląda...

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z naszym zespołem
Centrum pomocy wszystko.pl

pomoc@wszystko.pl