wszystko.pl

Nie masz konta?
Zarejestruj się lub Zaloguj

W czym możemy Ci pomóc?

Opłaty i prowizje na wszystko.pl

Wierzymy, że w biznesie jest miejsce na stworzenie przestrzeni przyjaznej sprzedawcom, gdzie nie przejmują się wysokimi opłatami i nieadekwatnymi prowizjami. Najlepsze praktyki polskiego rynku e-commerce zainspirowały nas do sięgnięcia po rozwiązania, których efektem jest intuicyjna i sprawiedliwa platforma dla wszystkich.

Prowizje i opłaty dodatkowe

Tworzymy dla sprzedawców przyjazną i sprawiedliwą przestrzeń do prowadzenia biznesu. Dlatego platforma wszystko.pl jako bezpłatny serwis sprzedażowy nie pobiera prowizji od sprzedanych produktów w żadnej kategorii.

Tabela opłat i prowizji:

0% prowizji pozwala sprzedawcom:

  • wystawiać swoje produkty w bardziej preferencyjnych cenach,
  • zwiększać zyski ze sprzedaży,
  • budować przewagę konkurencyjną,
  • planować sprzedaż w przewidywalnych warunkach.

Dodatkowo platforma nie pobiera od sprzedawców opłat dodatkowych za założenie konta na wszystko.pl oraz wystawianie i utrzymywanie ofert.

Prowizję od sprzedającego pobiera jedynie platforma Przelewy24 w ramach rozliczania transakcji.

Więcej o korzyściach z korzystania ze wszystko.pl dowiesz się tutaj.

 

Podobne artykuły

Jak wypłacić środki z platformy Przelewy24?

Sprzedawca po zweryfikowaniu konta i rozpoczęciu sprzedaży ma możliwość ustawiania sposobu wypłacania środków ze swojego subkonta Przelewy24. Po zalogowaniu się na swoje konto na Przelewy24 sprzedający w zakładce Wypłaty może wybrać preferowany wariant wypłacania...

Płatności od kupujących

Metody płatności Jak zwrócić kupującemu środki? Metody płatnościKupujący będą mogli realizować zakupy za pośrednictwem platformy Przelewy24, która oferuje następujące metody płatności: Pay PO – płatność zakupu odroczona na 30 dni BLIK Przelew online. Jak zwrócić...

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z naszym zespołem
Centrum pomocy wszystko.pl

pomoc@wszystko.pl