wszystko.pl

Nie masz konta?
Zarejestruj się lub Zaloguj

W czym możemy Ci pomóc?

Opłaty i prowizje na wszystko.pl

Wierzymy, że w biznesie jest miejsce na stworzenie przestrzeni przyjaznej sprzedawcom, gdzie nie przejmują się wysokimi opłatami i nieadekwatnymi prowizjami. Najlepsze praktyki polskiego rynku e-commerce zainspirowały nas do sięgnięcia po rozwiązania, których efektem jest intuicyjna i sprawiedliwa platforma dla wszystkich.

Prowizje i opłaty dodatkowe

Tworzymy dla sprzedawców przyjazną i sprawiedliwą przestrzeń do prowadzenia biznesu. Dlatego platforma wszystko.pl jako bezpłatny serwis sprzedażowy nie pobiera prowizji od sprzedanych produktów w żadnej kategorii.

Tabela opłat i prowizji:

0% prowizji pozwala sprzedawcom:

  • wystawiać swoje produkty w bardziej preferencyjnych cenach,
  • zwiększać zyski ze sprzedaży,
  • budować przewagę konkurencyjną,
  • planować sprzedaż w przewidywalnych warunkach.

Dodatkowo platforma nie pobiera od sprzedawców opłat dodatkowych za założenie konta na wszystko.pl oraz wystawianie i utrzymywanie ofert.

Prowizję od sprzedającego pobiera jedynie platforma Przelewy24 w ramach rozliczania transakcji.

Więcej o korzyściach z korzystania ze wszystko.pl dowiesz się tutaj.

 

Podobne artykuły

Jak wypłacić środki z platformy Przelewy24?

Sprzedawca po zweryfikowaniu konta i rozpoczęciu sprzedaży ma możliwość ustawiania sposobu wypłacania środków ze swojego subkonta Przelewy24. Po zalogowaniu się na swoje konto na Przelewy24 sprzedający w zakładce Wypłaty może wybrać preferowany wariant wypłacania...

Płatności od kupujących

Metody płatności Jak zwrócić kupującemu środki?Metody płatnościKupujący będą mogli realizować zakupy za pośrednictwem platformy Przelewy24, która oferuje następujące metody płatności: Pay PO – płatność zakupu odroczona na 30 dni BLIK Przelew online Raty (dla zakupów...

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z naszym zespołem
Centrum pomocy wszystko.pl

pomoc@wszystko.pl