wszystko.pl

Nie masz konta?
Zarejestruj się lub Zaloguj

W czym możemy Ci pomóc?

Jak wypłacić środki z platformy Przelewy24?

Sprzedawca po zweryfikowaniu konta i rozpoczęciu sprzedaży ma możliwość ustawiania sposobu wypłacania środków ze swojego subkonta Przelewy24.

Po zalogowaniu się na swoje konto na Przelewy24 sprzedający w zakładce Wypłaty może wybrać preferowany wariant wypłacania środków. Dostępne są dwa harmonogramy:

  • Kwotowy – sprzedawca ustala, po zgromadzeniu jakiej kwoty przelew automatycznie wykonywany jest na konto firmowe (minimalna kwota 3,50 zł, maksymalna 1000 zł)
  • Terminowy – sprzedawca otrzymuje przelew na konto firmowe po określonym, wybranym czasie np. codziennie, raz w tygodniu, w ostatnim dniu miesiąca itd.)

W razie pytań skontaktuj się z Przelewy24. Przydatne informacje znajdziesz też tutaj.

Podobne artykuły

Opłaty i prowizje na wszystko.pl

Wierzymy, że w biznesie jest miejsce na stworzenie przestrzeni przyjaznej sprzedawcom, gdzie nie przejmują się wysokimi opłatami i nieadekwatnymi prowizjami. Najlepsze praktyki polskiego rynku e-commerce zainspirowały nas do sięgnięcia po rozwiązania, których efektem...

Płatności od kupujących

Metody płatności Jak zwrócić kupującemu środki?Metody płatnościKupujący będą mogli realizować zakupy za pośrednictwem platformy Przelewy24, która oferuje następujące metody płatności: Pay PO – płatność zakupu odroczona na 30 dni BLIK Przelew online Raty (dla zakupów...

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z naszym zespołem
Centrum pomocy wszystko.pl

pomoc@wszystko.pl