wszystko.pl

Nie masz konta?
Zarejestruj się lub Zaloguj

W czym możemy Ci pomóc?

Rejestracja i logowanie

Jak założysz konto indywidualne na platformie?

Jeśli jesteś osobą prywatną i chcesz założyć konto na platformie wybierz konto indywidualne.

W tym celu wejdź na stronę rejestracji.

Krok 1. Wybierz Konto indywidualne i wypełnij niezbędne pola: adres e-mail, hasło, imię (opcjonalnie nazwisko).

Krok 2. Zaznacz, czy masz ukończone 18 lat. Jeśli nie, podaj swoją datę urodzenia. Dzięki tej informacji Twoje konto automatycznie zmieni się na konto osoby pełnoletniej po ukończeniu przez Ciebie 18 lat. Aby założyć konto indywidualne konieczne jest ukończenie 13. roku życia.

Krok 3. Po uzupełnieniu pól i zapoznaniu się z Regulaminem zaznacz obowiązkowe zgody i kliknij przycisk Zarejestruj się.

Krok 4. Na adres wskazany przy rejestracji wyślemy Ci wiadomość w celu potwierdzenia rejestracji. Otwórz ją i potwierdź rejestrację, klikając link.

Doskonale, cieszymy się, że dołączasz do wszystko.pl!

Gdy już potwierdzisz rejestrację, możesz przystąpić do zakupów na platformie. Zachęcamy do zakładania konta indywidualnego, dzięki temu będziesz mieć dostęp do historii swoich zamówień.

Jak zalogujesz się do swojego konta na wszystko.pl?

Jeśli posiadasz już konto na wszystko.pl, czyli wykonałeś/aś kroki opisane w artykule Możesz zalogować się do swojego konta. W tym celu wejdź na stronę . Podaj adres e-mail, użyty podczas rejestracji oraz hasło.

Jeśli pomylisz się podczas wpisywania hasła, przy kolejnej próbie, dodatkowo pojawi się okno reCaptcha. Konieczne będzie zaznaczenie odpowiednich pól, by się zalogować.

Jeśli nie pamiętasz hasła, kliknij link Nie pamiętasz hasła? pod oknem logowania. Podaj swój adres e-mail przypisany do konta i kliknij Dalej, w celu ustawienia nowego hasła.

Podobne artykuły

Bezpieczeństwo konta – dobre praktyki

Na wszystko.pl staramy się zminimalizować ryzyko wystąpienia naruszeń bezpieczeństwa czy prób przejęcia Twoich danych. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę dobrych praktyk, które zalecimy wdrożyć i stosować, by zapewnić bezpieczeństwo swojego konta. Utwórz unikalne hasło...

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z naszym zespołem
Centrum pomocy wszystko.pl

pomoc@wszystko.pl