wszystko.pl

Nie masz konta?
Zarejestruj się lub Zaloguj

W czym możemy Ci pomóc?

Integracja z AlePlatforma

Pierwszym krokiem jest założenie i aktywowanie konta sprzedawcy na wszystko.pl. Jeśli jeszcze nie masz konta, kliknij Zarejestruj się w prawym górnym rogu strony i uzupełnij dane. Proces rejestracji i aktywacji konta został dokładnie opisany w artykułach „Jak założysz konto firmowe na platformie” oraz „Jak aktywujesz konto sprzedawcy?”

Jak połączysz konto wszystko.pl z AlePlatforma?

Po rejestracji konta na wszystko.pl, w celu integracji z systemem AlePlatforma wejdź w zakładkę Ustawienia wszystko.pl i wybierz Konto wszystko.pl.

Następnie kliknij w przycisk Dodaj konto wszystko.pl.

Następnie zostaniesz przekierowany do przeglądarki internetowej i wyświetli się strona z logowaniem do portalu. Zaloguj się, używając adresu e-mail i hasła podanego przy rejestracji konta. Po zalogowaniu pojawi się komunikat o powiązaniu kont.

Jak odnowić zerwane połączenie?

W przypadku, gdy połączenie między AlePlatforma a wszystko.pl zostanie zerwane, pojawi się komunikat o błędzie. Wówczas należy ponownie połączyć wszystko.pl poprzez naciśnięcie przycisku Odnów połączenie.

Gdzie szukać pomocy?

Więcej o ofercie i integracji AleAsystent dowiesz się tutaj. W kwestii AlePlatformy informacje o ofercie dostępne są tutaj.

W przypadku problemów technicznych dotyczących integracji zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z dostawcą usługi AlePlatforma: kontakt@aleplatforma.pl.

W przypadku problemów technicznych wynikających z nieprawidłowego funkcjonowania platformy wszystko.pl prosimy o kontakt: pomoc@wszystko.pl.

Podobne artykuły

Integracja z iFIRMA

Pierwszym krokiem jest założenie i aktywowanie konta sprzedawcy na wszystko.pl. Jeśli jeszcze nie masz konta, kliknij Zarejestruj się w prawym górnym rogu strony i uzupełnij dane. Proces rejestracji i aktywacji konta został dokładnie opisany w artykułach „Jak założysz...

Integracja z InPost

InPost to jeden z najpopularniejszych operatorów logistycznych wybieranych przez sprzedawców prowadzących sklepy w Internecie. Dzięki współpracy strategicznej między InPost a wszystko.pl możesz w prosty sposób włączyć integrację i sprzedawać towary przy niższych...

Integracja z SaleBasis

Integracja SaleBasis z wszystko.pl daje możliwość m.in.: masowego eksportu ofert na platformę wszystko.pl synchronizacji cen i stanów magazynowych pobierania zamówień z wszystko.pl przesyłania numerów przesyłek do wszystko.pl Jak połączysz konto wszystko.pl  z...

Integracja z Shopelo

Pierwszym krokiem jest założenie i aktywowanie konta sprzedawcy na wszystko.pl. Jeśli jeszcze nie masz konta, kliknij Zarejestruj się w prawym górnym rogu strony i uzupełnij dane. Proces rejestracji i aktywacji konta został dokładnie opisany w artykułach „Jak założysz...

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z naszym zespołem
Centrum pomocy wszystko.pl

pomoc@wszystko.pl