wszystko.pl

Nie masz konta?
Zarejestruj się lub Zaloguj

W czym możemy Ci pomóc?

Integracja z iFIRMA

Pierwszym krokiem jest założenie i aktywowanie konta sprzedawcy na wszystko.pl. Jeśli jeszcze nie masz konta, kliknij Zarejestruj się w prawym górnym rogu strony i uzupełnij dane. Proces rejestracji i aktywacji konta został dokładnie opisany w artykułach „Jak założysz konto firmowe na platformie” oraz „Jak aktywujesz konto sprzedawcy?”

Jak połączysz konto wszystko.pl  z iFIRMA?

Po rejestracji konta na wszystko.pl, w celu integracji z systemem iFIRMA wejdź w zakładkę Sprzedaż/e-Commerce i wybierz kafelek wszystko.pl. Następnie kliknij w przycisk Dodaj. Wówczas pojawi się okno z informacją o integracji, gdzie aby przejść dalej, musisz zaakceptować warunki integracji.

W kolejnym kroku pojawia się okno, w którym konieczne jest uzupełnienie danych konfiguracyjnych po stronie systemu iFIRMA.

Po uzupełnieniu danych kliknij w przycisk Wygeneruj klucze autoryzacyjne i przejdź do logowania na wszystko.pl. Na platformie nadaj odpowiednie uprawniania do wymiany danych z iFIRMA.

Po nadaniu uprawnień Twoje połączenie powinno zostać aktywowane, wówczas możesz przesyłać towary z iFIRMA oraz pobierać zamówienia z wszystko.pl.

Jak sprawdzić czy połączenie jest aktywne?

By sprawdzić, czy wymiana danych została poprawnie skonfigurowana, możesz skorzystać z opcji Testu połączenia, dzięki czemu otrzymasz informację, czy Twoje konto na wszystko.pl zostało poprawnie połączone z iFIRMA.

Gdzie szukać pomocy?

W przypadku problemów technicznych dotyczących integracji zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z dostawcą usługi iFirma: ecom@ifirma.pl. Więcej informacji o integracji znajdziesz również tutaj.

W przypadku problemów technicznych wynikających z nieprawidłowego funkcjonowania platformy wszystko.pl prosimy o kontakt: pomoc@wszystko.pl.

Podobne artykuły

Integracja z AlePlatforma

Pierwszym krokiem jest założenie i aktywowanie konta sprzedawcy na wszystko.pl. Jeśli jeszcze nie masz konta, kliknij Zarejestruj się w prawym górnym rogu strony i uzupełnij dane. Proces rejestracji i aktywacji konta został dokładnie opisany w artykułach „Jak założysz...

Integracja z InPost

InPost to jeden z najpopularniejszych operatorów logistycznych wybieranych przez sprzedawców prowadzących sklepy w Internecie. Dzięki współpracy strategicznej między InPost a wszystko.pl możesz w prosty sposób włączyć integrację i sprzedawać towary przy niższych...

Integracja z SaleBasis

Integracja SaleBasis z wszystko.pl daje możliwość m.in.: masowego eksportu ofert na platformę wszystko.pl synchronizacji cen i stanów magazynowych pobierania zamówień z wszystko.pl przesyłania numerów przesyłek do wszystko.pl Jak połączysz konto wszystko.pl  z...

Integracja z Shopelo

Pierwszym krokiem jest założenie i aktywowanie konta sprzedawcy na wszystko.pl. Jeśli jeszcze nie masz konta, kliknij Zarejestruj się w prawym górnym rogu strony i uzupełnij dane. Proces rejestracji i aktywacji konta został dokładnie opisany w artykułach „Jak założysz...

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z naszym zespołem
Centrum pomocy wszystko.pl

pomoc@wszystko.pl