wszystko.pl

Nie masz konta?
Zarejestruj się lub Zaloguj

W czym możemy Ci pomóc?

Integracja z Shopelo

Pierwszym krokiem jest założenie i aktywowanie konta sprzedawcy na wszystko.pl. Jeśli jeszcze nie masz konta, kliknij Zarejestruj się w prawym górnym rogu strony i uzupełnij dane. Proces rejestracji i aktywacji konta został dokładnie opisany w artykułach „Jak założysz konto firmowe na platformie” oraz „Jak aktywujesz konto sprzedawcy?”

Jak połączysz konto wszystko.pl  z Shopelo?

Po rejestracji konta na wszystko.pl, w celu integracji z systemem Shopelo, wejdź w Panel Administracyjny Shopelo, następne wybierz sekcję Ustawienia → Integracje: Marketplace. W kolejnym kroku wybierz przycisk Dodaj integrację, a z dostępnej listy wybierz Wszystko.pl i kliknij dodaj. Następnie po otwarciu okna integracji kliknij w przycisk Połącz z Wszystko.pl.

 Wówczas zostaniesz przekierowany do przeglądarki internetowej i wyświetli się strona z logowaniem do portalu. Zaloguj się, używając adresu e-mail i hasła podanego przy rejestracji konta. Po zalogowaniu pojawi się komunikat o powiązaniu kont.

Jak sprawdzisz, czy integracja przebiegła pomyślnie?

By sprawdzić, czy połączenie między wszystko.pl a Shopelo przebiegło prawidłowo,  przejdź na stronę integracji, a następnie naciśnij przycisk Przetestuj połączenie. Jeśli połączenie jest aktywne, napis NIE zmieni się na zielony napis TAK. Oznacza to, że Twój e-sklep ma połączenie z platformą wszystko.pl.

Gdzie szukać pomocy?

Szczegółowe informacje dotyczące integracji i współpracy między wszystko.pl a Shopelo znajdują się w Centrum Pomocy Shopelo.

W przypadku problemów technicznych dotyczących integracji zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z dostawcą usługi Shopelo: pomoc@shopelo.pl.

W przypadku problemów technicznych wynikających z nieprawidłowego funkcjonowania platformy wszystko.pl prosimy o kontakt pomoc@wszystko.pl.

Podobne artykuły

Integracja z SaleBasis

Integracja SaleBasis z wszystko.pl daje możliwość m.in.: masowego eksportu ofert na platformę wszystko.pl synchronizacji cen i stanów magazynowych pobierania zamówień z wszystko.pl przesyłania numerów przesyłek do wszystko.pl Jak połączysz konto wszystko.pl  z...

Integracja Comarch ERP XT

Comarch ERP XT to oprogramowanie webowe, z którego korzystają mikroprzedsiębiorcy. Jeśli jesteś jednym z nich i prowadzisz sprzedaż e-commerce w Internecie, możesz zintegrować się z platformą wszystko.pl.Jak połączysz konto wszystko.pl z Comarch ERP XT?Jeśli Twoje...

Integracja Comarch ERP XL

Integracja Comarch ERP XL z  platformą wszystko.pl jest dostępna, jeśli posiadasz aktualną wersję oprogramowania Comarch ERP XL i korzystasz z modułów: Administracja i Zamówienia. Założenie konta na wszystko.plPierwszym krokiem jest założenie i aktywowanie konta...

Jakie integracje oferuje wszystko.pl?

BaseLinker Comarch ERP Open Api wszystko.pl oferuje wygodne integracje z systemami do zarządzania sprzedażą. Integracje umożliwiają m.in.: optymalizację czasu pracy przy zarządzaniu sprzedażą szybkie zatowarowanie portalu produktami, łatwą i wygodną obsługę sklepu,...

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z naszym zespołem
Centrum pomocy wszystko.pl

pomoc@wszystko.pl